Kariera

Gdańsk

Poszukujemy pracownika na stanowisko recepcjonistka/sekretarka

 Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie oraz obsługa recepcyjna gości kancelarii (kierowanie ich do odpowiednich osób w zależności od celu i charakteru wizyty)
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych (w j. polskim, angielskim)
  • inne czynności administracyjno-biurowe

Oczekiwania wobec Kandydatów to:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (w trakcie studiów zaocznych)
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, środowisko Windows)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B2
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • rzetelność i odpowiedzialność
  • nie jest wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Ze swojej strony oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym zespole w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres e – mail: rekrutacja@kancelaria.eu poprzez załączenie listu motywacyjnego oraz CV z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r.
Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.